Televisió

Programació

Dilluns, 24 febrer de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.36
Els germans Kratt
Infantils
07.02
Dino tren
Infantils
07.46
Zafari
Infantils
08.34
Mic
Infantils
09.00
La caleta de la Lily
Infantils
09.33
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
10.20
L'inspector Gadget
Infantils
10.43
Yakari
Infantils
11.26
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
A partir de hoy
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Fricandó de pollastre
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Crims
Josep Talleda, l'Espereu-me (I)
Documentals
21.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Les Sisters
Infantils
14.10
Dora, l'exploradora
Infantils
15.07
Les tres bessones
Infantils
15.54
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
19.04
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.43
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.18
Oddbods
Infantils
21.21
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.25
Servir y proteger
Sèries
17.15
Acacias 38
Sèries
18.10
El cazador
Altres
19.00
España directo
Altres
19.55
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Crims
Josep Talleda, l'Espereu-me (I)
Documentals
21.55
Els dies clau
27 de gener 1993: apareixen assassinades les nenes d'Alcàsser
Documentals
22.55
The Last Kingdom
Sèries
23.20
Més 324
Altres
00.25
Gran reserva
Xou. Això és massa
Altres
02.00
Ritmes a l'estudi
Altres
02.40
Blues a l'estudi
Altres
03.40
Jazz a l'estudi
Altres
04.40
Videoclips catalans
Altres
05.55
El gran dictat
Altres
21.55
La Segona Guerra Mundial en color
El Mediterrani i l'Àfrica del Nord
Documentals
22.10
60 minuts
Documentals
23.05
60 minuts
Documentals
00.05
La Segona Guerra Mundial en color
El Mediterrani i l'Àfrica del Nord
Documentals
00.50
Berlín 1936: El somni olímpic de Hitler
Documentals
01.40
L'odissea del menjar
Les espècies, l'aroma del paradís
Documentals
03.05
L'illa del tresor
Maruja Torres
Altres
03.55
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
La costa sud de Finlàndia
Documentals
04.20
Thalassa
Un mar de vinyes
Altres
04.50
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips catalans
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
TVEmos
Altres
22.05
Maestros de la costura
Altres
22.40
Pel·lícula: Alas de esperanza
Pel·lícules
01.30
La noche en 24 horas
Informatius
03.00
Noticias 24 horas
Informatius
04.55