Televisió

Programació

Divendres, 19 octubre de 2018
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'entrevista
Altres
09.00
Notícies locals
Altres
10.00
Connexió Parlament
Comissió de control de l'actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals
Documentals
10.30
L'entrevista
Informatius
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
12-14
Informatius
12.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Tork
Infantils
06.01
Papawa
Infantils
06.39
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
07.06
Doraemon
Infantils
07.30
Les aventures del Gat amb Botes
Infantils
08.14
El drac Digby
Infantils
08.40
L'hora del Timmy
Infantils
09.00
Raa Raa, el lleó escandalós
Infantils
09.47
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
10.30
Vicky, el viking
Infantils
11.17
Quatre amics i mig
Infantils
11.41
L'inspector Gadget
Infantils
12.07
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
12.20
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
12.45
Salve, rei Julien!
Infantils
13.11
El detectiu Conan
Infantils
13.55
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
DIR a casa
Esports
06.59
El món a RAC1
Altres
07.27
Televenda
Altres
09.39
La segona hora a 8tv
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
14.00
Torna-la a tocar, Sam
Actualitat cinematogràfica
Informatius
15.00
Notícies locals
Informatius
15.30
Teló de fons
Altres
16.30
Notícies locals
Informatius
17.00
Paisatges encreuats
Els Aspres
Documentals
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
Connecti.cat
Altres
19.00
Notícies locals
Informatius
20.00
Torna-la a tocar, Sam
Informatius
21.00
Paisatges encreuats
Els Aspres
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Crumble de meló
Altres
15.45
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.45
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
El detectiu Conan
Infantils
13.55
Bola de drac Z Kai
Infantils
14.45
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
15.31
El petit drac Coco
Infantils
16.14
La caleta de la Lily
Infantils
16.38
Loopdidoo
Infantils
17.14
El Mic i els seus amics
Infantils
17.45
Bola & Bill
Infantils
18.10
Pat, el gos
Infantils
18.45
En Miku i la Fant
Infantils
19.15
Una mà de contes
Infantils
19.28
Les Sisters
Infantils
19.48
Els germans Kratt
Infantils
20.02
El detectiu Conan
Infantils
20.52
Com si fos ahir
Sèries
21.25
DIR a casa
Esports
14.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.34
Zap 8/Interferencias
Altres
15.10
Zap 8/Interferencias
Altres
15.51
Pel·lícula: Falsa acusación
Pel·lícules
15.55
Allo, allo
Sèries
17.42
L'Escurçó Negre
El suquerrador ensumabruixes
Sèries
18.18
Hotel Fawlty
Sèries
18.54
Hora B
Esports
19.35
8 al dia
Altres
20.35
La nit a 8tv
Altres
20.55
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Informatius
22.00
La gran pel·lícula: Incerta glòria
Pel·lícules
22.00
Més 324
Altres
00.05
Gran reserva
Xou. Malalts de tele: Paula Vázquez
Altres
01.45
Ritmes a l'estudi
Altres
03.05
Blues a l'estudi
Altres
04.05
Jazz a l'estudi
Altres
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.54
Els habitants de la fi del món
Washington
Documentals
22.00
Els habitants de la fi del món
Tanzània
Documentals
22.45
Els habitants de la fi del món
Alaska
Documentals
23.30
Instint salvatge
Sumatra: Els orangutans, el poble de la selva
Documentals
00.15
Expedició al Rift Valley
Terra de promeses
Documentals
01.05
De Berlín a Tòquio
Travessem el Vietnam cap a la Xina
Documentals
01.30
Els habitants de la fi del món
Washington
Documentals
02.25
Els habitants de la fi del món
Tanzània
Documentals
03.10
Els habitants de la fi del món
Alaska
Documentals
03.50
A taula
A la costa Amalfitana
Documentals
04.35
A taula
A Armènia
Documentals
05.00
Thalassa
La revolució els gliders
Altres
05.25
Xarxa natura
Alt Pirineu
Documentals
05.45
Videoclips catalans
Altres
05.50
La nit a 8tv
Altres
20.55
Misteris... amb Sebastià d'Arbó
Altres
23.00
Tatort: la inspectora Lindholm
Cadáver a la sal
Sèries
00.48
Clips
Altres
02.21