Televisió

Programació

Dissabte, 30 octubre de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Persona infiltrada
Òscar Andreu-Família Basolí Sánchez
Altres
12.40
Zona zàping
Altres
13.45
La vaca Connie
Infantils
06.00
La vaca Connie
Infantils
06.07
La vaca Connie
Infantils
06.15
Tex
Infantils
06.22
Tex
Infantils
06.33
Pat, el gos
Infantils
06.45
Pat, el gos
Infantils
06.52
Pat, el gos
Infantils
06.59
Tib i Tatoum
Infantils
07.06
Tib i Tatoum
Infantils
07.18
Misha, la gata violeta
Infantils
07.30
Misha, la gata violeta
Infantils
07.37
Louie
Infantils
07.44
Louie
Infantils
07.50
Comptem amb la Paula
Infantils
07.59
Comptem amb la Paula
Infantils
08.10
Mya Go
Infantils
08.20
Mya Go
Infantils
08.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.33
Manduka
Quiche Royaine. Sara Roy
Altres
09.00
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
09.28
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
09.49
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
10.11
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
10.34
Els germans Kratt
Infantils
10.57
Mike el magnífic
Infantils
11.19
Mike el magnífic
Infantils
11.26
Mike el magnífic
Infantils
11.33
Mike el magnífic
Infantils
11.41
Mike el magnífic
Infantils
11.48
Mike el magnífic
Infantils
11.56
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.21
Els bons ossos bruns
Infantils
12.43
Els bons ossos bruns
Infantils
12.56
Els bons ossos bruns
Infantils
13.09
Mike el magnífic
Infantils
13.18
Mike el magnífic
Infantils
13.25
Mike el magnífic
Infantils
13.32
Mike el magnífic
Infantils
13.40
Mike el magnífic
Infantils
13.47
Gos pudent
Infantils
13.54
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
MasterChef Celebrity
Altres
10.00
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: El secret d'una obsessió
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: La casa Rússia
Pel·lícules
17.40
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Gos pudent
Infantils
13.54
Gos pudent
Infantils
14.05
Gos pudent
Infantils
14.17
La Pantera Rosa
Infantils
14.30
La Pantera Rosa
Infantils
14.35
La Pantera Rosa
Infantils
14.41
La Pantera Rosa
Infantils
14.47
La Pantera Rosa
Infantils
14.53
El xai Shaun
Infantils
14.58
El xai Shaun
Infantils
15.05
El xai Shaun
Infantils
15.12
El xai Shaun
Infantils
15.19
El xai Shaun
Infantils
15.26
Bestial
La serp tigre
Documentals
15.30
Siyaya. Veniu a explorar
El desert en flor
Documentals
15.54
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
16.22
Tib i Tatoum
Infantils
16.44
Tib i Tatoum
Infantils
16.56
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.10
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.21
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.32
Zip Zip
Infantils
17.46
Zip Zip
Infantils
17.57
Zip Zip
Infantils
18.09
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
18.20
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
18.31
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
18.42
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
18.53
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.04
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.16
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.28
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.39
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.51
Gos pudent
Infantils
20.03
Gos pudent
Infantils
20.14
Gos pudent
Infantils
20.26
Hardball
Contra rellotge
Sèries
20.38
Jamie Johnson
Infantils
21.00
Itch
A la carretera
Sèries
21.29
Lucas etc: Guerra de bromes
El bagul
Sèries
21.51
Una nit amb...
Eugenio
Documentals
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Todos quieren a Elin
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: Círculo vicioso
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: La familia bien, gracias
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
22.15
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
L'odissea del menjar
Cuinem; per tant, som humans
Documentals
01.30
L'odissea del menjar
L'últim plat
Documentals
02.30
La vida secreta dels llacs
Documentals
03.25
Quatre colors, quatre desitjos
El blanc
Documentals
05.55
Informe semanal
Altres
21.30
Pel·lícula: La espía roja (Red Joan)
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Las estrellas de cine no mueren en Liv
Pel·lícules
23.40
Pel·lícula: La mafia de las madres: encajando piez
Pel·lícules
01.20
Noticias 24 horas
Informatius
02.50