Televisió

Programació

Dissabte, 17 abril de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Adolescents XL
Altres
12.20
TV3xunTUB
Gessamí Caramés
Altres
13.20
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
06.00
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
06.24
Les tres bessones
Infantils
06.56
Bob, el manetes
Infantils
07.23
Comptem amb la Paula
Infantils
07.51
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
08.12
El Mic i els seus amics
Infantils
08.35
Manduka
Experiment d'albergínia-Dani Jiménez
Altres
09.00
L'Alícia i en Lewis
Infantils
09.25
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
10.00
Pat, el gos
Infantils
10.44
La família del Super3
Infantils
11.00
Mike el magnífic
Infantils
11.25
Herois amb cua
El dofí
Documentals
12.00
Els germans Kratt
Infantils
12.27
Els Mini Ninges
Infantils
13.10
Oddbods
Infantils
13.45
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Comando actualidad
Vaya tela
Altres
10.15
The Dancer
Altres
11.10
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
TV3xunTUB
Gessamí Caramés
Altres
13.20
Cuines
Especial futbol
Altres
14.05
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Bellesa oculta
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: El guardaespatlles
Pel·lícules
17.25
No tenim vergonya
Altres
19.30
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Pel·lícula: L'avi de cent anys que es va escapar p
Pel·lícules
21.55
Oddbods
Infantils
13.45
La Pantera Rosa
Infantils
14.14
El xai Shaun
Infantils
14.51
Siyaya. Veniu a explorar
El cap de Bona Esperança (IV): Màxim suspens
Documentals
15.30
Bestial
L'aranya de tela d'embut
Documentals
15.55
Objectiu 2030
Treball digne i creixement econòmic
Altres
16.20
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
16.30
Pat, el gos
Infantils
19.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
19.28
Gos pudent
Infantils
20.11
D'aventura castigats
Infantils
20.37
Itch
Amics i enemics
Sèries
21.00
Les regles de la Floor
Objectes perduts
Sèries
21.23
Lucas etc
El hàmster
Sèries
21.40
Còmics
Els millors moments
Altres
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Entonces llegaste tú
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Para siempre en Sommerlund
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: Suspiros de Triana
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Pel·lícula: L'avi de cent anys que es va escapar p
Pel·lícules
21.55
Pel·lícula: Anacleto: Agent secret
Pel·lícules
23.45
Notícies 3/24
Informatius
01.25
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Còmics
Els millors moments
Altres
21.55
De bon humor
Documentals
23.10
Rumba a l'estudi
Altres
00.50
Còmics
Els millors moments
Altres
01.50
De bon humor
Documentals
03.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.40
Thalassa
La reserva marina del Rosselló
Altres
05.40
Videoclips
Altres
05.55
Pel·lícula: Crazy, Stupid, Love
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Las estrellas de cine no mueren en Liv
Pel·lícules
23.50
Pel·lícula: Plenamente feliz
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.00