Televisió

Programació

Dimarts, 11 agost de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Jet lag
Maduresa
Sèries
10.07
Viatges insòlits
Corea del Sud
Documentals
11.15
Atrapa'm si pots
Altres
12.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.08
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.18
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Queso cabrales
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
El Paradís de les Senyores
Reines per un dia
Sèries
15.50
Vera
Canvi de marea
Sèries
17.00
Shakespeare i Hathaway: investigadors privats
Un bell aspecte porta el pitjor engany
Sèries
18.35
No tenim vergonya
Altres
19.25
TV3xunTUB
Nil Cardoner
Altres
19.40
Hudson i Rex
Estranys a la nit
Sèries
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
El coet a tota canya
Altres
21.04
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.31
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Cool Hunters
La cuina
Altres
22.05
Revolució 4.0
Miki Núñez: Ens heu deixat un llegat de merda
Altres
22.50
Sense ficció
Documentals
23.45
Pel·lícula: Guillaume i els nois, a taula!
Pel·lícules
00.45
Notícies 3/24
Informatius
02.10
El gran dictat
Altres
21.55
Alexandre el Gran
Documentals
22.10
Xoc d'anhels 1918-1939
Traïció
Documentals
23.40
Alexandre el Gran
Documentals
00.35
Xoc d'anhels 1918-1939
Traïció
Documentals
02.02
Els habitants de la fi del món
Documentals
02.54
Els habitants de la fi del món
Carolina del Nord
Documentals
03.38
El món des de l'aire
De Montpelier a Brattleboro
Documentals
04.22
Karakia
Sara, Yaoundé
Altres
04.47
Xarxa natura
Documentals
05.22
L'illa del tresor
Rosa Novell
Altres
05.27
Videoclips
Altres
05.54
Telediario 2
Informatius
21.00
Comando al sol
Altres
22.05
Españoles en el mundo
Altres
01.00
Noticias 24 horas
Informatius
02.50