Televisió

Programació

Diumenge, 17 gener de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Indemnització dels Maristes
Altres
10.30
Diumenge, concert
Festival Pau Casals. El Vendrell
Altres
11.00
Persona infiltrada
Elisenda Carod
Altres
12.20
Polònia
Altres
13.15
APM? Extra
Altres
13.50
Les tres bessones
Infantils
06.00
Dora, l'exploradora
Infantils
06.25
Misha, la gata violeta
Infantils
06.50
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
07.11
Bob, el manetes
Infantils
07.32
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.10
El Mic i els seus amics
Infantils
08.32
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
08.57
L'Alícia i en Lewis
Infantils
09.10
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
09.55
Rat Rank
Infantils
10.30
Pat, el gos
Infantils
10.52
Oddbods
Infantils
11.27
Els germans Kratt
Infantils
12.02
Els pingüins de Madagascar
Infantils
12.44
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.29
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
08.45
Viaje al centro de la tele
Altres
09.15
Con acento extranjero
Altres
09.15
Universo Alaska
Altres
09.15
Españoles en el mundo
Altres
11.15
Como Sapiens
Alubias, lenguado y zanahorias con avellanas
Altres
13.05
TVEmos
Altres
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Algú ens vigila
Pel·lícules
15.55
Tarda de cine: Cadena perpètua
Pel·lícules
17.40
Atrapa'm si pots
Altres
20.05
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.29
La Pantera Rosa
Infantils
14.15
El xai Shaun
Infantils
14.51
Pel·lícula: Mira qui parla
Pel·lícules
15.30
El xai Shaun
Infantils
16.59
Mike el magnífic
Infantils
17.30
Herois amb cua
Documentals
18.00
Sam Fox: Aventures extremes
L'atac de l'os
Sèries
18.50
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.15
Pat, el gos
Infantils
19.38
Gos pudent
Infantils
20.13
Mike el magnífic
Infantils
20.38
La Pantera Rosa
Infantils
21.27
El gran viatge per Suïssa
Documentals
21.55
TVEmos
Altres
13.55
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Amar sin prejuicios
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Los límites de la verdad
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: En tu casa o en la mía
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
30 minuts
Altres
22.05
Batalla monumental
Batalla de Castells: Cardona-Miravet
Altres
22.50
Senyora Isabel
La llar
Documentals
23.45
Temps de neu
Esports
00.30
Notícies 3/24
Informatius
01.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran viatge per Suïssa
Documentals
21.55
Horitzons
Sri Lanka, l'illa preciosa
Documentals
22.40
Volcans i homes
Documentals
23.30
El gran viatge per Suïssa
Documentals
00.25
Horitzons
Sri Lanka, l'illa preciosa
Documentals
01.05
Volcans i homes
Documentals
02.00
Viatges insòlits
Documentals
02.50
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Anglaterra i Escòcia. Del castellde Threave a la torre de Smailholm
Documentals
05.05
Thalassa
Es Cubells
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
La película de la semana: El juez
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Road House
Pel·lícules
00.15
Pel·lícula: Desaparecido en combate
Pel·lícules
02.00
Noticias 24 horas
Informatius
03.35