Política

Llistes de les eleccions municipals a Pallejà

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Pallejà, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.


Pallejà-c_65322
CONVERGENCIA I UNIO (CIU)
  1. ISMAEL ALVAREZ SERRANO
  2. JAUME BORONAT OLIVART
  3. ALICIA RACANO SILVENTE
  4. JOSEP SIMÓ LLOP CANALS
  5. ESTHER MORENO GOMEZ
  6. ORIOL BADIA VILLA
  7. ROSER AMOROS NIETO
  8. MIGUEL ANGEL MATEOS TARDIO
  9. ADRIANA ESTORACH RIUS
  10. EVA BONET MORILLO
  11. MIREIA COCA ARMENGOU
  12. ALBERT RAMON BARRIS PEREZ
  13. FRANCESC BAÑOS CONESA
  14. ALFONS ROCOSA BENDALA
  15. NATALIE ANDREA GUERRERO CASTILLO
  16. ENCARNACION RODRIGUEZ AGUADO
  17. JOAN ALBERT MASSANA ROCA
Suplents
  1. SUSANA AUBANELL UBALDE
  2. JORDI FERNANDEZ MENGOD
  3. JESUS PUERTAS FERNANDEZ
  4. MARIA DEL CARME TASQUER VIVO
  5. ANGEL ESTELA NIETO
  6. EDUARD AGUILERA OLLE
  7. NURIA GONZALEZ MARTINEZ
  8. ANTONIO DEL CERRO RAMON
  9. JORDI SIÑOL CASAS
  10. MERCÈ RIUS PONS
ENTESA PER PALLEJÀ - ENTESA (EP-E)
  1. JOSE ANTONIO RUBIO LEIVA
  2. JUAN PARERA GARCIA
  3. ASCESION RATIA CHECA
  4. EDUARD CRUZ TOMAS
  5. REBECA MARTINEZ BERNABE
  6. ALBERTO SEGURA FUENTES
  7. PRUDENCIO AGUILERA GONZALEZ
  8. CARLA ORTI MONNE
  9. MARIA SALUD LOPEZ LARA
  10. RAMON ALVAREZ JUDEZ
  11. JUAN ANTONIO CARDADOR LOPEZ
  12. SARA GARCIA RATIA
  13. MERCEDES FORNIELES JUAREZ
  14. JOSE ANDRES MACIAS FONTELLES
  15. JORDI CARBONELL BLAZQUEZ
  16. CARME FIGUERAS PUIGVENTOS
  17. CARLES ORTI MILLAS
Suplents
  1. FRANCISCO RUZ GARCIA
  2. IRIS CAÑADAS RODRIGUEZ
  3. CONCEPCION GARRIDO ROMAGOSA
  4. JOAN DE LA VILLA ROLDAN
  5. MARIA PILAR GONZALEZ BACA
  6. RAFAEL MERIDA PEREZ
  7. RAMONA RUIZ RAMOS
  8. RUBEN REYES AGÜERA
JA PALLEJA (JA)
  1. MIREIA SALA PEREZ
  2. ENRIQUE MELLADO LIBRERO
  3. NOELIA ROBLES ASIN
  4. POL JOAN BAIGET MARCO
  5. ROBERTO RABANAL RAMIREZ
  6. MARIA SOLEDAD RICO CORRAL
  7. JOAN ANGEL FABREGA GRAN
  8. JUAN ANTONIO LOPEZ SEOANE
  9. XAVIER BALANYA PEREZ
  10. ELISENDA FABREGA GRAN
  11. JORDI TERMES SERRA
  12. JOSE DAMIAN MACIAS LUNA
  13. MIREIA TERMES SERRA
  14. GRISELDA BERMELL BAIZAN
  15. ANDREA MARTINEZ ARJONA
  16. JOSEP SEGUER MILLAS
  17. GEMMA BALANYA PEREZ
Suplents
  1. BORJA ROLDAN SALA
  2. ALEXANDER MORAL TABLADO
  3. MARIA INMACULADA FONT RODRIGUEZ
PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
  1. MIGUEL FRADERA TORREDEMER
  2. FRANCISCO ANTONIO ORTEGA GONZALEZ
  3. BERNARDO MARTINEZ ALBERCA
  4. ISABEL MAYORAL SANCHEZ
  5. MONICA ZORRILLA LOPEZ
  6. FRANCISCO JAVIER GARROTE VERA
  7. MARIA BEGOÑA BELLIDO SOLER
  8. SERGIO PAZ DE GONZALEZ
  9. MARIA DEL CARMEN CUENCA LOPEZ
  10. RAQUEL PEREZ MAYORAL
  11. JULIAN URBIOLA ARGAIZ
  12. ELISABET BELLIDO SOLER
  13. BENITO ORTEGA DIAZ
  14. DOLORES BAUTISTA CAÑAS
  15. CARMEN JIMENEZ JUAREZ
  16. PABLO SANCHEZ JURADO
  17. MANUELA MARIN MESA
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
  1. FRANCESC GARCÍA GUINART
  2. CARIDAD BÓDALO LARA
  3. JOAN BROSA ROJAS
  4. MARÍA TERESA VEGA MAYO
  5. CARLOS BENEGAS BARRETO
  6. ANA CLEMENTE MARTÍNEZ
  7. JOSEP XAVIER SALDAÑA MUÑOZ
  8. MÓNICA MOLERO BARRETO
  9. JORDI LANA DURÁN
  10. NADIA CASTELLÀ RODRIGUEZ
  11. FRANCISCO PÉREZ LÓPEZ
  12. MARQUINA HELLÍN ENRIQUE
  13. RAFAEL GRANADOS TORRES
  14. MIRTA MARÍA ENRIQUEZ PÉREZ
  15. GUILLERMO MUÑOZ BARDUZAL
  16. GUILLERMINA MONMANY MUNTÉ
  17. JOSEP SOTO SOTO
Suplents
  1. JUAN ÁNGEL SÁNCHEZ JIMÉNEZ
  2. MARTA DÍEZ DÍAZ
PARTIT PEL DESENVOLUPAMENT DE FONTPINEDA (PDF)
  1. LUZ MARÍA CASTILLO RODRÍGUEZ
  2. RAFAEL MARTÍN PÉREZ
  3. JORDI JOAQUIM ANDREU PRAT
  4. Mª MONTSERRAT RODRIGÁLVAREZ CODINA
  5. MATEO FORTUNY CASTELLET
  6. MONTSERRAT ESCOBEDO PARÉS
  7. MARC VILA CARRERA
  8. GLÓRIA PÉREZ HERMS
  9. ISIDRO LLORENTE MORENO
  10. JOAN PONS ROVIRA
  11. AÏDA RODRIGÁLVAREZ ANDRÉS
  12. ANTONIO SUNET MATEO
  13. ALAN FORTUNY SICART
  14. NATALIA LLORENTE SANCHO
  15. ANTONIO CARDONA CAMPS
  16. ROBERTO SELLÉS CARENYS
  17. ANNA BORONAT RIGOL
Suplents
  1. PEDRO ANDRÉS LÓPEZ
SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDENCIA (SI)
  1. DAVID GARCIA LOZANO
  2. LAURA CABELLO CERÓN
  3. SAMUEL RUIZ TRILLO
  4. RAMON MILÀ MANZANARES
  5. ELISA LOZANO JUÁREZ
  6. JUAN PALAU BARCELÓ
  7. JOSÉ MUÑOZ CARRASCO
  8. VERÓNICA CONCEPCIÓN VALDERRAMA
  9. SANDRA MACHADO GARCIA
  10. DAVID MALDONADO VERA
  11. ENRIQUE MASANA JORDA
  12. GABRIEL DA SILVA LORENZO
  13. MONTSERRAT PALOMO CANAS
  14. ANNA CALVO PUJADAS
  15. RAMON MILÀ VIVES
  16. LORENA CARMONA MARTIN
  17. ALEJANDRO ARANGO SANCHEZ


L’Estat estudia impugnar igualment les mocions del rei

barcelona

Mor un jove sota custòdia policial a Bielorússia

minsk

Grècia posa en alerta l’armada per les creixents tensions amb Turquia

atenes

Justícia anul·la 4.136 processos del franquisme

barcelona

Trump uneix Israel i els EAU

Beirut

Tampoc cap ajuntament d’ERC cedirà els romanents

barcelona

ERC de Girona, “obert a pactar amb tothom”

girona
Demanen la suspensió  d’un acte de l’ANC a Salou

Demanen la suspensió d’un acte de l’ANC a Salou

Salou

Denúncies d’abusos i tortures a presons a manifestants opositors a Lukashenko a Bielorússia

Minsk